Červen 2014

Prázdniny jsou tady!

27. června 2014 v 9:39 | Bella708 |  Novinky
Ahoj! Dnes je pátek, takže je co? Vysvědčení! A s ním jsou tady i dvoumesíčné prázdniny! Teď jsem přišla ze školy a je to vážně super! Na začátku jsme si rozdaly vysvědčení, daly dárky apod. Pak jsme šly na oběd, a já šla ještě za ředitelem abych mu dala kytku. Po obědě jsme ještě měli závěřečnou školní besídku, něco jako nějaký vystoupení před prázdninama. Pak jsme skončili, a já běžela domů. Jo, málem jsem zapoměla na vysvědčení! :D Jak jsem si myslela, dostala jsem jednu dvojku z matiky, a jinak to bylo opravdu fajn. Máma mi dala za vysvědčení pokladničku wítch a nový sluchátka. Teď jdu ještě dát kytku ostatním učitelům z kroužků.
A jak to bylo u vás? :) Tak zatím ahoj!

Will - Moc blesků kapitola 4.

24. června 2014 v 17:37 | Bella708 |  Will - Moc blesků
Uf.. Zamžikala jsem, a pro jistotu se štípla, jestli se mi to nezdálo. Všechno, celá noc, černej zloduch nebo moje obří bolest. Přestala jsem asi na minutu dýchat. Spadla jsem rychle na postel a pokoušela se popadnout dech. ,,Ughh!" dusila jsem se minutu jak blázen. Konečně - pomaloučku jsem nasála čerstvý vzduch a pro jistotu otevřela okno. Při té příležitosti jsem se trošku vyklonila, a uviděla Mary jak jede na kolečkových bruslích kolem našeho domu, pána který venčí pejska a směřuje k parku, a v tě dáli snad i někde mihnout Corneliin dům. Ani nevím proč, ale usmála jsem se. Odvrátila jsem se od okna, a šla ke skříni. Oblékla si sukni, ano dnes jo, a navíc byla taková pěkně zelená s nitkovou žabičkou na ní. Triko jsem si dala světle bíle, značkové bez motivu. Ještě jsem se trochu rozčísla, do vlasů tmavě zelenou čelenku s kamínky a je to. ,,Will!" už slyším mámu jak volá z kuchyně. Bleskurychle se doobléknu, a vyrazím z pokoje. Máma na mě čeká nastražená hned u kuchynskích dvěří: ,,Kde jsi byla? Víš, jaký jsem měla strach? Už jsem chtěla zavolat i Dea.." svou větu však nedokončí, protože okamžitě vyskočím a zasyčím jako had: ,,Colinse!? To bych se raději utopila než aby mě on hledal!" Máma na mě trošku vyjeveně zírá, pak si vzdychne a posadí se ke stolu. ,,Stejně, je to.." teď zase svou větu nedokončím já, protože máma mi dá malinkatý pohlavek a zatahá mě za uši: ,,Ty malé hádě, radši važ slova nebo to dnes dopadne špatně!" řekne, a já nemůžu poznat jestli to byl tón zlí nebo veselý. Nejspíš obojí. Posadím se, a zakousnu se do loupáku. Vypiju čaj, a hned koukám na hodinky.

Cornelia a Petr

23. června 2014 v 23:02 | Bella708 |  W.I.T.C.H.
Celkem jim to sluší, ne? :)

Will - Moc blesků kapitola 3.

23. června 2014 v 22:30 | Bella708 |  Will - Moc blesků
Otevřela jsem oči. Nademnou se skláněly holky. Irma vyděšená, Hay Lin bledá, Taranee zelená a Cornelia na mě zíra. Všechny byly vystrašené. ,,Jak.. jak jste mě našly?" procedím mezi zuby. Chvíli se nikdo nezmohl na slovo. Potom pravila Irma: ,,Byla jsi v šoku. A ten černej zloduch.. vypadalo to, že ti hodně ublížil. Hodně se divil, když viděl, že jsme si.. no, pro tebe došli." Taranee se otřásla: ,, Každopádně nebyl zrovna milý." Cornelia dodá: ,,Ještě že máme naše síly." Všechny si oddechly. Pokusím se vstát, trochu mě štípe v zádech. ,,Opatrně.." pomáhá mi Irma postavit se na nohy, a já skučím jako vlk v té pohádce o Karkulce. Tedy, když měl ty kameny v břichu. Kruci, pomyslím si. Tohle vážně bolí. ,,Tvá máma tě už jistě očekává.." řekne Hay Lin. Á, sakra! ,,Kolik že je vlastně?" ptám se nejistě. ,,Přesně jedna hodina ráno." podíva se Tara na hodinky. ,,No, to ještě ujde. Jsem ale stejně úplně vysílená." řeknu a zavřu při tom oči. Irma se tváří starostlivě, Cornelia zase lítostně. Ach, sakra. ,,Doprovodím tě domů," nabídne se Tara a já jsem hned přikývla. Pořád se trochu bojím. ,,Tak čau holky!" volá Hay Lin a spěchá domů. ,,Zítra.. po obědě u nás?" ptá se hned Corny. ,,Jo, to se hodí." pravím, a všechny se na mne podívají. Pak přikyvneme, a jdeme. Irma a Corny stejnou cestou, a Hay Lin jde sama po chodníku. Já a Tara jsme se vydaly dolů po trávě. ,,Fakt.. jsi v pohodě?" zeptá se ještě nejistě Taranee. ,,Je mi.. no.." Jak by vám bylo, kdyby jste lhaly dobré kamarádce? Nic příjemnýho to teda není. Ale já.. prostě jsem jí musela říct pravdu. ,,Není mi nejlíp. Budu v pohodě." smířím se nakonec s touhle odpovědí. Tara se na mě podívá, vzdychne a pak se zastaví. Taky se zastavím a otočím se, co dělá. Za chvíli zjistím, že vykouzlila maličký hřejivý plamínek, který nás doprovázel celou cestu.

Prázdniny se blíží!

23. června 2014 v 20:51 | Bella708 |  Deníček
Ahoj! Jak všichni víte, už brzy jsou prázdniny, vysvědčení, volno a odpočinek.. Nevím jak vy, ale já se nemůžu dočkat! Na vysvědčení budu mít 1 dvojku z matiky, jinak samé:) Celkem slušný výsledek na mě!:D Strašně se těším na prázdniny, první týden jedu na koňský tábor, pak na chatu a další týdny mám ještě nějaký zajímavý program.. :D A co vy? Jsem ráda, že mám opět přístup k počítači a mohu psát na můj či váš blog. Možná jste si mohly na tomto blogu všimnout "pár" změn, jako například menu nebo design. Wilhelmino, vůbec nevadí že jsi na ten dess zapoměla!:) Já taky zapomínám, a ještě hůř 0_0 ;D Yeey. já mám tak dobrou náladu, že sem se rozhodla napsat další díl Moci blesků!:) Takže jdu si sednout a psát:)
Tento dess jsem zkusila na blog, a možná tu chvíli bude:) Hlavně řekněte Katce, ta ho vyrobila a je fakt špičkovej! A co ve škole? My se už vůbec (naštěstí) neučíme, dneska sme první hodinu odevzdávaly učebnice, uklízely třídu apod. Navíc nám škola končí tento týden o hodinu dřív. Už nevím, co bych napsala, myslím že je tenhle článek přeplácaný dost, takže se jdu rozepsat do kapitoly:) Tak zatím ahoj!

W.Í.T.C.H. Hall of Fame

14. června 2014 v 12:56 | Bella708 |  Videa
Ahoj, dneska jsem se dohrabala ke kompu, takže bude nový článek:) Jinak za neaktivitu se už nebudu omlouvat, no, znáte to u mě ;D :/