Únor 2014

1. Úkol - Nakresli, namaluj..

28. února 2014 v 16:52 | Bella708 |  Souteže
Tákže, máme tu první soutěž! Jedná se o to, že musíte nakreslit Strážkyni W.Í.T.C.H. podle sebe ( což znamená vymyslete jí vzhled, napište něco o ní.. ) prostě vymyslete vlastní čarodějku :)
Nakreslete ji na papír, informace o ní potom můžete dopsat k článku. Ale pozor! Nejen že si ji vymyslíte, musíte vymyslet taky proměnu! ;D No, nebudu vás moc trápit, takže proměna může být celkem podobná jakou mají čarodějky, ale jak říkám, tohle záleží jen a jen na vaší představivosti.
Výtvory zveřejněte na svém blogu, já vás zapíši a bude se čekat do vyhlášení. Nejradši bych byla, aby to bylo zítra, no jenže jestli to všichni stihnou :)) Každopádně se budu dívat, a až všichni co se zapsaly výtvor dokončí, spustím hlasování. Vím, jak originální :DD Ale mě nic moc nenapadlo :D
Pro jakkékoli otázky se ptej do komentáře :)

Moji hlídači, pomocníci :D

28. února 2014 v 16:42 | Bella708 |  Moje tvorba
Tady uvidíte takz. pomocníky a co dělám u blogu :DD :)
Smajloši a animky by me ;)
Více v c.č. :)

můj sen.. :D

27. února 2014 v 22:27 | Bella708 |  O mě
Už odjakživa mám takový malý sen, naštřit si na tuhle konzoli..
Vím, je to pěkná kravina ale já prostě nemůžu odolat :D
Má ji několik mých kamarádů, a když ji člověk vezme do ruky, je to prostě bomba..
Na yoo.cz sem našla tohle, docela levné ( ehm :DD ) Tak jsou ty reklamy přece jenom užitečný! :DD
Narazila sem na ten web na reklamě.. PSP je v pěkné, bílé barvě a paměť má v několika giga bajtech. Jen ještě sehnat ty dva tisíce :/ Jednu už mám, ted ještě našetřit druhou :DD Ach jo, jak já to šetření nenávidím! Nacpu si do hlavy, že si budu JENOM šetřit třeba na krásnou karamickou vázu, a najednou BÁC! Uvidím moje oblíbené cukrátko a hned je peníz pryč. A potom - proč si jich nekoupit víc, že jo?! A pajcka je fuč! Je to v podstatě taková droga, závisláci na penězích.. Mám vždycky strašné výčitky svědomí, když něco utratím.. :DD No, každopádně si sem dávám tu adresu, abych to nezapoměla..
SONY PlayStation Portable (PSP E-1004) - bílý

Něco o bruslení s Cornelii

27. února 2014 v 21:54 | Bella708 |  Cornelia Haleová
Cornelia, nejpůvabnější čarodějka a zároveň dívka ze všech, má obrovský talent na bruslení ( jako já! :D ) Na ledě to přímo zbožňuje, vypíná automaticky mysl a uvolňuje se při skoku a nádherných otočkách__________________________________________________________________________________________________________

Bruslení má celkem 7 skoků, z nichž je nejlehčí Kadet, a proto se i občas v historii a informaci o Krasobruslení nevyskytuje. První, nejlehčí skok je tedy Kadet, druhý Salchow, třetí trochu obtížnější Toeloop. Čtvrtý skok, takzv. prvek, je Rittberger a na úrovni už pátý skok Flip. Šestý, obtížný Lutz a nejtěžší, sedmý Axel. Skoky se skáčou různě v řadách, čili se danný skok očísluje ( obvykle jsou trojité, a na maxi úrovni až čtveřité ) a potom se skáče tolikrát, kolika čísly byl očíslován. Axel se dělá do trojitého skoku, ale je i nejjobávanější čtveřitý Axel. Toho zvládne ale už málokdo.
Pocit skoku a otočky ve vzduchu přináší neuvěřitelný pocit nadlidské svobody, a vy máte pocit, že se jakoby vznášíte ve vzduchu. To bylo něco málo o krasobruslení :)
Popis by me.
Obrázek by Willhelminawill.

Jsem zpátky..

27. února 2014 v 21:35 | Bella708 |  Novinky
Tak jedna novinka je jistá..
Julča se znovu pustila do psaní a fantazie, a zapla blog :)
Vím, že jsem vám asi chyběla, a vy mi také. Nedovedete si to představit, ty bezesné noci..
A jak jsem skoro každý den chatovali s Irmuskou, a já měla snad sedm minut záchvat smíchu..
Ano, skoro týden jsem tu nebyla.. Je mi to moc líto, ale potřebovala jsem trošku pauzu... No, a počítač myslím také :) :D Zítra je pátek, takže bločku, připrav se na pořádnou pařbu!
(ehm.. :DD aby jste tomu všichni rozuměli, napsala jsem to vám tady v několika jazycích :) :D )
česky:
BELLA708 JE ZPĚT!
anglicky:
BELLA708 IS BACK!
španělsky:
BELLA708 ESTÁ DE VUELTA!
slovensky:
BELLA708 JE NAZAJ!
německy:
BELLA708 IST ZURǓCK!
polsky:
BELLA708 POWRACA!
rusky:
BELLA708 ВОЗВРАЩАЕТСЯ!
čínsky:
BELLA708又回來了!

Informace o NikolsLife

27. února 2014 v 21:19 | Bella708 |  NikolsLife
NikolsLifeNikolsLife, její pravé jméno je Nikola, je 18ti letá holka, která natáčí vlogy, skteche, fun videa a arty. Původně se ale měla jmenovat Lilly, Lillian. Na You tube natrefila v únoru, první její video vzniklo 6. 06. 2013 v 15:27 hod.
Její první video bylo 5 šílených fobii, a rozhodně stojí za shlédnutí. Nedávno slavila svoje narozeniny, které má 24. ledna. Miluje zvířata. Má tříbarevné morče jménem Gustav. Bydlí v celku pěkném činžákovém bytě, a podle ní v zapadákově, který se nazývá Chomutov. Nemá ráda ryby, houby a většinu zeleniny. Ne, ani jahody. Podle ní může sníst co chce, ale nikdy za žádnou cenu nepřibere! Od dvanácti let má přezdívku "kostík" kterou jí překvapivě nevymyslela máma ale její tety a kamarádky. Má strašně ráda horory, a nenávidí Justina Biebera možná i víc než jahody! Samozřejmě, má anti talent na všechny existující sporty, jde jí ale jen jeden: gaučink.
Bohužel, štitná žláza jí funguje jen z jedné čtrvtiny a kvůli tomu musí do konce života brát prášky. Když jí bylo patnáct let, byla ohromný fanda do Pokémonů, a měla tajný sen stát se trenérkou Pokémonů. Nekouří, ale pořád u sebe musí nosit zapalovač, líbí se jí oheň. Je náramě velký fanoušek seriálu The walking dead. Za 18 let její existence se jí nepodařilo najít lásku a nikdy neměla opravdový strach. Pokud teda nepočítáte takové vztahy na týden. Už asi tři roky se do nikoho pořádně nezamilovala, neví proč. Není moc nadšena, že je jí už osmnáct let, poněvadž se bojí že bude dřív stará a mrtvá. Hrozně ráda si prozpěvuje, hlavně ve sprše či ve škole. Problém ovšem je, že u toho zní jako řehtající kůň, a podle ní o dost hůř. Je závislá na You Tube. Jedním jejím největším koníčkem je spánek, nebo jen tak se povalovat, čili lenošení. Nesnáší čtení, už i proto, že u prvních dvou stránkách usíná a není schopna se na čtení soustředit. Miluje video tvorbu, a zbožňuje všecky svoje fanoušky a obdivovatele. Má fobii z porcelánových panenek a klaunů. Jezdí na skejtu, a už asi rok si šetří na Long board. Mimochodem, skate-boarding je jediný sport, který ji baví, samozřejmě až po gaučinku..

Glitterky

11. února 2014 v 15:56 | Bella708 |  Animace a Glitter

Irma a její síla

11. února 2014 v 15:53 | Bella708 |  Animace a Glitter
hgt

Nádherná animka Willušky

11. února 2014 v 15:46 | Bella708 |  Will Vandomová
Nemá chybu, co říkáte? :) S tím náramkem jí to mooc sluší

SOUTĚŽ WÍTCH - W.Í.T.C.H. ach ty časy

11. února 2014 v 15:45 | Bella708 |  Souteže
Ahoj ahoj! Dneska jsem zpátky na chvilku na planetě blog.cz a napadlo mě, co udělat soutěž?
Soutěž se jmenuje ,,W.Í.T.C.H. ach ty časy," a bude mít 6 úkolů, které když vyplníte do soboty nebo pátku ( záleží jak se mi bude chtít :DD ) tak dostanete diplomek a vyrobenou animku ode mne, jako dárek :) Poslední úkol bude nejtěžší, stejně jako u Katky proběhne hlasování o...
chvilka napětí! O nejkrásnější výkres! :DD Já vím, jak originální... Prostě musíte nakreslit podle zadání nebo třeba i tak, podle sebe portrét jedné z wítch, nebo třeba můžete i všechny, záleží na vás ;) Potom se hlasuje, a já potom tak za 24 hodin hlasování ukončím, rozdám ceny, a bude velké finále! Úkoly se pokusím vymyslet a vyrobit teď, napadlo mě, že ta šestka může být nakreslete podle sebe W.Í.T.C.H. nebo vaši oblíbenou čarodějku, jak by měla vypadat v budocnosti. Nebo nakreslete vaši oblíbenou čarodějku ve vaší vymyšlené proměně, vymyslete NOVOU přeměnu strážkyň a nakreslete ji nebo je v nové přeměně :) No, to snad půjde :DD Jinak ve škole to byla hrůza, ten týden doma mi rozhodně neprospěl!
tak se mějte a třeba o tom zveřejním ještě něco víc :)