Hay-Lin

29. června 2013 v 12:07 | Bella708
Hay-Lin je třináctiletá čarodějka která ovládá vzduch.Narodila se 4.června,je Blíženec.Z party je jediná jedináček.Dokáže létat,a to i nejen v přeměněné podobě,ale i v lidské.Bydlí s rodiči Linovými kteří vlastní restauraci Stříbrný drak(The silver dragon)Je velmi umělecky zaměřená,nádherně kreslí a umí vyrobit a sama navrhnout kostými.Zajímá se o UFO.Je velmi citlivá a často to vypadá že nositelkou Srdce Kondrakaru by měla být právě ona.Koneckonců,její babička Yan-Lin ho také vlastnila...Je zamilovaná do Erika,jehož dědeček vlastní hvězdárnu.
Krása:Hay-Lin je prostě čínský typ,droubounká a roztomilá.Navíc má velmi rozvinutý a osobitý styl oblékání.Její úlet jsou letecké brýle.Vlasy má pod zadek černé a hebké,obličej čtvercový,oči hnědé,momentálně nosí rovnátka.Známka krásy:1
Koníčky:Není těžké uhodnout,co dělá Hay-Lin nejraději-kreslí,maluje,vyrábí.Sklidila úspěchy,když se pustila do divadelní tvorby.Baví ji UFO,komiksy a věří že taky jednou nějaké UFO potká.Její nejlepší kamarádka je Irma.

Škola: Hay Lin patří opravdu mezi vyvážené lidi a ani ze školy nešílí. Když je potřeba, prostě se naučí a známky má úplně v normálu. Někdy se ale zasní a neví, o čem je řeč. Přesto se hravě
dostala do Redstone! Oblíbené předměty: výtvarná výchova Známka inteligence: 2

Pokoj: Ve jménu východního vítru! Hay Linin výtvarný talent a čínské kořeny se spojily a vytvořily jedinečný prostor, jak jinak. Kdo jiný má v pokoji tradiční převlékací plentu zdobenou motivem draka? Stůl i počítač používá častěji k výtvarným návrhům než k učení. Stačí jí prostá postel s tyrkysovým povlečením, jež ladí se zbytkem pokoje. Pokoj doplňuje pár UFO věcí (Hay Linin koníček) a čínských pokladů - třeba lustr, zvonkohra a obraz od příbuzného, jež byl uznávaný malíř.

Skříň: Tomu se říká východní vítr, a ještě k tomu v šatníku. Tradiční čínské kimono a malba na dveřích jí připomínají, odkud je. Miluje doplňky, kterých vlastní pěknou řádku - brýle proti slunci, návleky, nápadná šála, pruhované punčocháče, vlastnoručně dodekorované tenisky. Nezapomeňme taky na skotskou sukni, jež si vzala na první rande s Erikem. Zajímá se o UFO, například její kelímek na štětce má pobobu mimozemšťana. I Hay Lin stále schovává výjimečný obleček z Halloweenu. Prádlo má naházené v pleteném košíku. Praktické.

Jak nakreslit: A už tu máme pátou Strážkyni! Věnujte jí čtvercový obličej s výraznou bradou a tvářemi, orientální šikmé oči. Vlasy, dokonale rovné, obvykle sčesané do dvou culíků, sahají až po kolena! Patří jí titul nejdrobnější a nejmenší dívky z pětky, asijský původ nezapře. Udává vlastní módní diktát, mixuje všechno možné od leteckých brýlí přes asijské vychytávky až po vlastnoručně zhotovené hadříky. U černých vlasů si všimněte fialového podtónu, k pleťi sedne porcelánově žlutá a k očkám světle hnědá.

Jak usíná: Na zádech s nataženýma rukama..Typická pro skromné, přátelské lidi, kteří jsou neradi středem pozornosti.

Sheffield: Hay Lin je originální skutečně za každou cenu! Oblíbila si místnost na nářadí v posledním patře s kulatým oknem a báječným výhledem. Skryla tam blok, tužku a pro jistotu i UFO budík. Také se zálibou navštěvuje jídelnu (to může říct jen málo z nás), kde se o přestávce povzbudí lístkovým čajem a rýžovými koláčky. Pšššt, co se nachází v její tajné skříňce? Barevná propiska, notýsek s průsvitnými listy, propiska plná magického inkoustu, kniha východních moudrostí a dlouhý pásek.

Zrcadlo: Stojí vedle poliček pod parapetem. Jeho rám vyplňují zrcadlové úlomky, které za slunečného počasí plní pokoj třpytivými odlesky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama